GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vrellë, Kosovë Prizren, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:11VrellëStacioni Vrellë

07:39PejëStacioni Pejë

Renesansa
?€
2
Ndërrim në: GramoziPritja: 21 minuta
3

08:00PejëStacioni Pejë

09:37PrizrenStacioni Prizren

Gramozi
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 26 minuta
Çmimi total: 5
1

07:30VrellëStacioni Vrellë

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Aferdita
?€
2
Ndërrim në: Drini ReisenPritja: 20 minuta
3

08:20PrishtinëStacioni Prishtinë

10:05PrizrenStacioni Prizren

Drini Reisen
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 35 minuta
Çmimi total: 5
1

07:40VrellëStacioni Vrellë

08:10PrishtinëStacioni Prishtinë

Erona
?€
2
Ndërrim në: Drini ReisenPritja: 10 minuta
3

08:20PrishtinëStacioni Prishtinë

10:05PrizrenStacioni Prizren

Drini Reisen
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 25 minuta
Çmimi total: 5
1

08:00VrellëStacioni Vrellë

08:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Erona
?€
2
Ndërrim në: Bashkimi ReisenPritja: 15 minuta
3

08:45PrishtinëStacioni Prishtinë

10:30PrizrenStacioni Prizren

Bashkimi Reisen
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 30 minuta
Çmimi total: 5
1

08:50VrellëStacioni Vrellë

09:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Erona
?€
2
Ndërrim në: Zhur ToursPritja: 10 minuta
3

09:30PrishtinëStacioni Prishtinë

11:15PrizrenStacioni Prizren

Zhur Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 25 minuta
Çmimi total: 5
1

09:41VrellëStacioni Vrellë

10:09PejëStacioni Pejë

Renesansa
?€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 21 minuta
3

10:30PejëStacioni Pejë

12:07PrizrenStacioni Prizren

Monika
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 26 minuta
Çmimi total: 5
1

09:41VrellëStacioni Vrellë

10:09PejëStacioni Pejë

Kukleci
?€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 21 minuta
3

10:30PejëStacioni Pejë

12:07PrizrenStacioni Prizren

Monika
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 26 minuta
Çmimi total: 5
1

09:50VrellëStacioni Vrellë

10:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Erona
?€
2
Ndërrim në: Arbëria TuristPritja: 15 minuta
3

10:35PrishtinëStacioni Prishtinë

12:20PrizrenStacioni Prizren

Arbëria Turist
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 30 minuta
Çmimi total: 5
1

11:05VrellëStacioni Vrellë

11:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Erona
?€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 10 minuta
3

11:45PrishtinëStacioni Prishtinë

13:30PrizrenStacioni Prizren

Halimaj
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 25 minuta
Çmimi total: 5
1

13:56VrellëStacioni Vrellë

14:24PejëStacioni Pejë

Te Salihu
?€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 21 minuta
3

14:45PejëStacioni Pejë

16:22PrizrenStacioni Prizren

Monika
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 26 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.