GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vrellë, Kosovë Balincë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:41VrellëStacioni Vrellë

07:09PejëStacioni Pejë

Pa Percaktuar
?€
2
Ndërrim në: Deli AbaziPritja: 11 minuta
3

07:20PejëStacioni Pejë

08:10BalincëStacioni Balincë

Deli Abazi
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 29 minuta
1

06:50VrellëStacioni Vrellë

07:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Aferdita
?€
2
Ndërrim në: Pranvera ToursPritja: 10 minuta
3

07:30PrishtinëStacioni Prishtinë

08:00BalincëStacioni Balincë

Pranvera Tours
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 10 minuta
Çmimi total: 2.5
1

06:50VrellëStacioni Vrellë

07:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Aferdita
?€
2
Ndërrim në: Berisha ImpexPritja: 10 minuta
3

07:30PrishtinëStacioni Prishtinë

08:09BalincëStacioni Balincë

Berisha Impex
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 19 minuta
Çmimi total: 2.5
1

07:20VrellëStacioni Vrellë

07:50PrishtinëStacioni Prishtinë

Aferdita
?€
2
Ndërrim në: Armend ToursPritja: 10 minuta
3

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:42BalincëStacioni Balincë

Armend Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 22 minuta
1

07:20VrellëStacioni Vrellë

07:35Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Aferdita
?€
2
Ndërrim në: Berisha ImpexPritja: 10 minuta
3

07:45Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

08:09BalincëStacioni Balincë

Berisha Impex
?€
Kohëzgjatja totale:~49 minuta
1

07:41VrellëStacioni Vrellë

08:09PejëStacioni Pejë

Berisha Impex
?€
2
Ndërrim në: KohaPritja: 11 minuta
3

08:20PejëStacioni Pejë

09:10BalincëStacioni Balincë

Koha
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 29 minuta
1

08:00VrellëStacioni Vrellë

08:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Erona
?€
2
Ndërrim në: MirociPritja: 10 minuta
3

08:40PrishtinëStacioni Prishtinë

09:10BalincëStacioni Balincë

Miroci
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 10 minuta
Çmimi total: 2.5
1

08:41VrellëStacioni Vrellë

09:09PejëStacioni Pejë

Samiri
?€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 11 minuta
3

09:20PejëStacioni Pejë

10:10BalincëStacioni Balincë

Monika
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 29 minuta
1

08:50VrellëStacioni Vrellë

09:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Erona
?€
2
Ndërrim në: ShpattursPritja: 10 minuta
3

09:30PrishtinëStacioni Prishtinë

10:12BalincëStacioni Balincë

Shpatturs
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 22 minuta
1

08:50VrellëStacioni Vrellë

09:05Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Erona
?€
2
Ndërrim në: BalaPritja: 10 minuta
3

09:15Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

09:39BalincëStacioni Balincë

Bala
?€
Kohëzgjatja totale:~49 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.