GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vranidoll, Kosovë Prishtinë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

12:40Podujevë

13:03VranidollStacioni Vranidoll

13:27PrishtinëStacioni Prishtinë

Besiana Travel
?€

12:45Shajkofc

13:13VranidollStacioni Vranidoll

13:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Vllazrimi
?€

12:50Podujevë

13:13VranidollStacioni Vranidoll

13:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Mentori
?€

13:00Podujevë

13:23VranidollStacioni Vranidoll

13:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Sadiku Kom
?€

13:10Podujevë

13:33VranidollStacioni Vranidoll

13:57PrishtinëStacioni Prishtinë

Burgia Com
?€

13:20Podujevë

13:43VranidollStacioni Vranidoll

14:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Metehia Turist
?€

13:30Podujevë

13:53VranidollStacioni Vranidoll

14:17PrishtinëStacioni Prishtinë

Leci
?€

13:40Podujevë

14:03VranidollStacioni Vranidoll

14:27PrishtinëStacioni Prishtinë

Edona
?€

13:50Podujevë

14:13VranidollStacioni Vranidoll

14:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Burgia Com
?€

14:00Podujevë

14:23VranidollStacioni Vranidoll

14:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Mentori
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.