GjirafaTravel

40,000+ bileta të shitura me Gjirafa Travel.

Rezervo Online biletën e autobusit nga Velipojë, Shqipëri Prishtinë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:00VelipojëStacioni Velipojë

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Memi Reisen
15€

16:00VelipojëStacioni Velipojë

21:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Shpejtimi
10€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

14:30VelipojëStacioni Velipojë

18:30GjakovëStacioni Gjakovë

Alpet Reisen
10€
Ndërrim në: Kushtrimi NmPritja: 30 minuta

19:00GjakovëStacioni Gjakovë

20:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Kushtrimi Nm
5€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 1 minuta

15:00VelipojëStacioni Velipojë

19:30PrizrenStacioni Prizren

Zhur Tours
10€
Ndërrim në: Qaza ReisenPritja: 15 minuta

19:45PrizrenStacioni Prizren

21:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Qaza Reisen
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 15 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.