GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Velipojë, Shqipëri Fushë Krujë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:00VelipojëStacioni Velipojë

12:45ShkodërStacioni Shkodër

Velipoja Express
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 15 minuta
3

13:00ShkodërStacioni Shkodër

14:25Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 25 minuta
1

13:00VelipojëStacioni Velipojë

13:45ShkodërStacioni Shkodër

Velipoja Express
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 15 minuta
3

14:00ShkodërStacioni Shkodër

15:25Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 25 minuta
1

14:00VelipojëStacioni Velipojë

14:45ShkodërStacioni Shkodër

Velipoja Express
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 15 minuta
3

15:00ShkodërStacioni Shkodër

16:25Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 25 minuta
1

15:00VelipojëStacioni Velipojë

15:45ShkodërStacioni Shkodër

Velipoja Express
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 15 minuta
3

16:00ShkodërStacioni Shkodër

17:25Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 25 minuta
1

16:00VelipojëStacioni Velipojë

16:45ShkodërStacioni Shkodër

Velipoja Express
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 15 minuta
3

17:00ShkodërStacioni Shkodër

18:25Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 25 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.