GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Pejë, Kosovë Fushë Krujë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:00PejëStacioni Pejë

10:00Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Gashi Travel
15€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00PejëStacioni Pejë

18:19TiranëStacioni Tiranë

Tirana Metropol
15€
2
Ndërrim në: Linda 80Pritja: 41 minuta
3

19:00TiranëStacioni Tiranë

19:29Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Linda 80
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 29 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00PejëStacioni Pejë

18:19TiranëStacioni Tiranë

Tirana Metropol
15€
2
Ndërrim në: Laska-1Pritja: 41 minuta
3

19:00TiranëStacioni Tiranë

19:29Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Laska-1
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 29 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00PejëStacioni Pejë

18:19TiranëStacioni Tiranë

Tirana Metropol
15€
2
Ndërrim në: Laçi KompaniPritja: 41 minuta
3

19:00TiranëStacioni Tiranë

19:29Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Laçi Kompani
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 29 minuta
Çmimi total: 15
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.