GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ulm, Gjermani Elbasan, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:30UlmStacioni Ulm

13:29TiranëStacioni Tiranë

Deva Tours
90€
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 31 minuta
3

14:00TiranëStacioni Tiranë

14:49ElbasanStacioni Elbasan

El Alba 2 Sh.P.K
200Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 19 minuta
Çmimi total: 90
1

13:30UlmStacioni Ulm

13:00DurrësStacioni Durrës

Deva Tours
90€
2
Ndërrim në: Sula Travel 06Pritja: 30 minuta
3

13:30DurrësStacioni Durrës

14:35ElbasanStacioni Elbasan

Sula Travel 06
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 5 minuta
Çmimi total: 90
1

13:30UlmStacioni Ulm

13:29ShkodërStacioni Shkodër

Deva Tours
90€
2
Ndërrim në: Llixha 2001Pritja: 2 orë, 1 minuta
3

15:30ShkodërStacioni Shkodër

17:50ElbasanStacioni Elbasan

Llixha 2001
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~28 orë, 20 minuta
Çmimi total: 90
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.