GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ulm, Gjermani Elbasan, Shqipëri

1

13:30UlmStacioni Ulm

13:29TiranëTerminali Lindor

Deva Tours
90€
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 31 minuta
3

14:00TiranëTerminali Lindor

14:49ElbasanStacioni Elbasan

El Alba 2 Sh.P.K
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 19 minuta
1

13:30UlmStacioni Ulm

13:29TiranëTerminali Lindor

Deva Tours
90€
2
Ndërrim në: Megi 2001Pritja: 31 minuta
3

14:00TiranëTerminali Lindor

15:50ElbasanStacioni Elbasan

Megi 2001
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 20 minuta
Çmimi total: 90
1

13:30UlmStacioni Ulm

13:29TiranëTerminali Lindor

Deva Tours
90€
2
Ndërrim në: Balla 2002 ShpkPritja: 31 minuta
3

14:00TiranëTerminali Lindor

14:49ElbasanStacioni Elbasan

Balla 2002 Shpk
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 19 minuta
Çmimi total: 90
1

13:30UlmStacioni Ulm

13:29TiranëTerminali Lindor

Deva Tours
90€
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 31 minuta
3

14:00TiranëTerminali Lindor

14:49ElbasanStacioni Elbasan

Star Bus Korça
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 19 minuta
Çmimi total: 90
1

13:30UlmStacioni Ulm

13:29TiranëTerminali Lindor

Deva Tours
90€
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 46 minuta
3

14:15TiranëTerminali Lindor

15:04ElbasanStacioni Elbasan

El Alba 2 Sh.P.K
200Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 34 minuta
Çmimi total: 90
1

13:30UlmStacioni Ulm

13:29TiranëTerminali Lindor

Deva Tours
90€
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 1 orë, 1 minuta
3

14:30TiranëTerminali Lindor

15:19ElbasanStacioni Elbasan

El Alba 2 Sh.P.K
200Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 49 minuta
Çmimi total: 90
1

13:30UlmStacioni Ulm

13:29TiranëTerminali Lindor

Deva Tours
90€
2
Ndërrim në: Shqiponja TransPritja: 1 orë, 1 minuta
3

14:30TiranëTerminali Lindor

15:19ElbasanStacioni Elbasan

Shqiponja Trans
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 49 minuta
Çmimi total: 90
1

13:30UlmStacioni Ulm

13:29TiranëTerminali Lindor

Deva Tours
90€
2
Ndërrim në: Tirana TravelPritja: 1 orë, 1 minuta
3

14:30TiranëTerminali Lindor

15:19ElbasanStacioni Elbasan

Tirana Travel
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 49 minuta
Çmimi total: 90
1

13:30UlmStacioni Ulm

13:29TiranëTerminali Lindor

Deva Tours
90€
2
Ndërrim në: Er - TransPritja: 1 orë, 1 minuta
3

14:30TiranëTerminali Lindor

15:19ElbasanStacioni Elbasan

Er - Trans
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 49 minuta
Çmimi total: 90
1

13:30UlmStacioni Ulm

13:29TiranëTerminali Lindor

Deva Tours
90€
2
Ndërrim në: Ekspress Bilisht RevaniPritja: 1 orë, 1 minuta
3

14:30TiranëTerminali Lindor

15:19ElbasanStacioni Elbasan

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 49 minuta
Çmimi total: 90

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.