GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Ulm, Gjermani Aeroporti Adem Jashari

1

15:00UlmStacioni Ulm

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
80€
2
Ndërrim në: Trafiku UrbanPritja: 1 orë
3

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:45PrishtinëAeroporti Adem Jashari

Trafiku Urban
3€

Informata

Kohëzgjatja totale:~24 orë, 45 minuta
Çmimi total: 83
1

15:00UlmStacioni Ulm

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
80€
2
Ndërrim në: Trafiku UrbanPritja: 3 orë
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:45PrishtinëAeroporti Adem Jashari

Trafiku Urban
3€

Informata

Kohëzgjatja totale:~26 orë, 45 minuta
Çmimi total: 83
1

17:00UlmStacioni Ulm

16:59PrishtinëStacioni Prishtinë

Vector Travel
90€
2
Ndërrim në: Trafiku UrbanPritja: 2 orë, 1 minuta
3

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

19:45PrishtinëAeroporti Adem Jashari

Trafiku Urban
3€

Informata

Kohëzgjatja totale:~26 orë, 45 minuta
Çmimi total: 93
1

17:00UlmStacioni Ulm

16:59PrishtinëStacioni Prishtinë

Vector Travel
90€
2
Ndërrim në: Trafiku UrbanPritja: 4 orë, 1 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:45PrishtinëAeroporti Adem Jashari

Trafiku Urban
3€

Informata

Kohëzgjatja totale:~28 orë, 45 minuta
Çmimi total: 93

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.