GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shkodër, Shqipëri Aeroporti Adem Jashari

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:30ShkodërStacioni Shkodër

18:25TiranëStacioni Tiranë

Elalba 1 Sh.P.K
400Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vellezrit ThaqiPritja: 35 minuta
3

19:00TiranëStacioni Tiranë

22:30PrishtinëAeroporti Adem Jashari

Vellezrit Thaqi
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.