GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë Aeroporti Adem Jashari

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

19:35TiranëStacioni Tiranë

Luna Travel
4€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 25 minuta
3

20:00TiranëStacioni Tiranë

23:30PrishtinëAeroporti Adem Jashari

Arditi Tours
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~4 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15
1

19:15TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

22:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Vellezrit Thaqi
15€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Trafiku UrbanPritja: 25 minuta
3

23:00PrishtinëStacioni Prishtinë

23:45PrishtinëAeroporti Adem Jashari

Trafiku Urban
3€

Informata

Kohëzgjatja totale:~4 orë, 30 minuta
Çmimi total: 3

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.