GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Strellc i Epërm, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00TiranëStacioni Tiranë

17:00PrizrenStacioni Prizren

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 45 minuta
3

17:45PrizrenStacioni Prizren

19:07Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

Monika
4€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 7 minuta
Çmimi total: 15
1

14:30TiranëStacioni Tiranë

17:30PrizrenStacioni Prizren

Albani Tours
15€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 15 minuta
3

17:45PrizrenStacioni Prizren

19:07Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

Monika
4€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 37 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.