GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Strellc i Epërm, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:20PejëStacioni Pejë

Berdyna Tours
5€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 10 minuta
3

10:30PejëStacioni Pejë

10:45Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

Monika
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 45 minuta
Çmimi total: 5
1

15:40PrishtinëStacioni Prishtinë

17:00PejëStacioni Pejë

Monika
5€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 15 minuta
3

17:15PejëStacioni Pejë

17:30Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

Halimaj
1€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 50 minuta
Çmimi total: 6
1

15:40PrishtinëStacioni Prishtinë

17:00PejëStacioni Pejë

Monika
5€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 15 minuta
3

17:15PejëStacioni Pejë

17:30Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

Halimaj
1€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 50 minuta
Çmimi total: 6
1

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:20PejëStacioni Pejë

Berdyna Tours
5€
2
Ndërrim në: Omega T.Pritja: 20 minuta
3

20:40PejëStacioni Pejë

20:55Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

Omega T.
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 55 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.