GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pejë, Kosovë Strellc i Epërm, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

09:30PejëStacioni Pejë

12:15Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

10:20Gjakovë

Juniku Reisen
1€

09:30PejëStacioni Pejë

09:45Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

10:17Gjakovë

Mendi
1€

09:45PejëStacioni Pejë

10:00Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

11:22Prizren

Halimaj
1€

09:45PejëStacioni Pejë

10:00Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

10:32Gjakovë

Halimaj
1€

10:00PejëStacioni Pejë

10:15Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

10:47Gjakovë

Kastrati
1€

10:15PejëStacioni Pejë

10:30Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

11:02Gjakovë

Erblini
1€

10:30PejëStacioni Pejë

10:45Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

12:07Prizren

Monika
1€

10:45PejëStacioni Pejë

11:00Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

11:32Gjakovë

Travel Agency "Dreni"
1€

11:00PejëStacioni Pejë

11:15Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

11:47Gjakovë

Gentonisi
1€

11:15PejëStacioni Pejë

11:30Strellc i EpërmStacioni Strellc i Epërm

12:02Gjakovë

Gentonisi
1€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.