GjirafaTravel

40,000+ bileta të shitura me Gjirafa Travel.

Tiranë në Sarandë me autobus - Rezervoni biletë online nga Tiranë, Shqipëri Sarandë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

05:30TiranëTerminali Jugor dhe Verior

09:45SarandëStacioni Sarandë

Tisa Travel
15.5€

Informata

07:30TiranëTerminali Jugor dhe Verior

11:45SarandëStacioni Sarandë

Tisa Travel
15.5€

Informata

08:30TiranëTerminali Jugor dhe Verior

12:45SarandëStacioni Sarandë

Tisa Travel
15.5€

Informata

09:45TiranëTerminali Jugor dhe Verior

14:00SarandëStacioni Sarandë

Tisa Travel
15.5€

Informata

12:30TiranëTerminali Jugor dhe Verior

16:45SarandëStacioni Sarandë

Tisa Travel
15.5€

Informata

14:15TiranëTerminali Jugor dhe Verior

18:30SarandëStacioni Sarandë

Tisa Travel
15.5€

Informata

16:00TiranëTerminali Jugor dhe Verior

20:15SarandëStacioni Sarandë

Tisa Travel
15.5€

Informata

22:00TiranëTerminali Jugor dhe Verior

02:15SarandëStacioni Sarandë

Tisa Travel
15.5€

Informata

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

06:45TiranëTerminali Jugor dhe Verior

08:23LushnjeStacioni Lushnje

Tirka 2000
?€
Ndërrim në: A&R GucajPritja: 43 minuta

09:06LushnjeStacioni Lushnje

12:23SarandëStacioni Sarandë

A&R Gucaj
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 38 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.