GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Frosinone, Itali

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

20:20TiranëStacioni Tiranë

00:50FrosinoneStacioni Frosinone

02:00Romë

Alba Trans
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:45TiranëStacioni Tiranë

20:23DurrësStacioni Durrës

Elalba 1 Sh.P.K
180Lekë
2
Ndërrim në: Alba TransPritja: 32 minuta
3

20:55DurrësStacioni Durrës

00:50FrosinoneStacioni Frosinone

Alba Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 5 minuta
1

20:00TiranëStacioni Tiranë

20:38DurrësStacioni Durrës

Elalba 1 Sh.P.K
180Lekë
2
Ndërrim në: Alba TransPritja: 17 minuta
3

20:55DurrësStacioni Durrës

00:50FrosinoneStacioni Frosinone

Alba Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 50 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.