GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Frosinone, Itali Tiranë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:30Romë

15:40FrosinoneStacioni Frosinone

20:10TiranëStacioni Tiranë

Alba Trans
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:40FrosinoneStacioni Frosinone

19:35DurrësStacioni Durrës

Alba Trans
?€
2
Ndërrim në: Riki TransPritja: 45 minuta
3

20:20DurrësStacioni Durrës

20:58TiranëStacioni Tiranë

Riki Trans
50Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 18 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.