GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Amfilohia, Greqi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:00TiranëStacioni Tiranë

15:58VlorëStacioni Vlorë

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Ruci ToursPritja: 32 minuta
3

16:30VlorëStacioni Vlorë

22:05AmfilohiaStacioni Amfilohia

Ruci Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 5 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.