GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Fier, Shqipëri Amfilohia, Greqi

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

16:30Vlorë

17:00FierStacioni Fier

22:05AmfilohiaStacioni Amfilohia

02:20Athinë

Ruci Tours
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:19FierStacioni Fier

15:30VlorëStacioni Vlorë

Interbus Vlora
?€
2
Ndërrim në: Ruci ToursPritja: 1 orë
3

16:30VlorëStacioni Vlorë

22:05AmfilohiaStacioni Amfilohia

Ruci Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 46 minuta
1

15:49FierStacioni Fier

16:00VlorëStacioni Vlorë

Interbus Vlora
?€
2
Ndërrim në: Ruci ToursPritja: 30 minuta
3

16:30VlorëStacioni Vlorë

22:05AmfilohiaStacioni Amfilohia

Ruci Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 16 minuta
1

17:00FierStacioni Fier

22:20AgrinjoStacioni Agrinjo

Ruci Tours
?€
2
Ndërrim në: Ruci ToursPritja: 40 minuta
3

23:00AgrinjoStacioni Agrinjo

23:15AmfilohiaStacioni Amfilohia

Ruci Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 15 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.