GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Dhërmi, Shqipëri Amfilohia, Greqi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:40DhërmiStacioni Dhërmi

15:10VlorëStacioni Vlorë

Boraku
12€
2
Ndërrim në: Ruci ToursPritja: 1 orë, 20 minuta
3

16:30VlorëStacioni Vlorë

22:05AmfilohiaStacioni Amfilohia

Ruci Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 25 minuta
Çmimi total: 12
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.