GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tetovë, Maqedonia e Veriut Prizren, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:00TetovëStacioni Tetovë

11:56PrishtinëStacioni Prishtinë

Hani-Com
7€
2
Ndërrim në: JetaPritja: 39 minuta
3

12:35PrishtinëStacioni Prishtinë

14:20PrizrenStacioni Prizren

Jeta
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 20 minuta
Çmimi total: 7
1

11:40TetovëStacioni Tetovë

13:36PrishtinëStacioni Prishtinë

Era Tours
7€
2
Ndërrim në: Bashkimi ReisenPritja: 24 minuta
3

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:45PrizrenStacioni Prizren

Bashkimi Reisen
5€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 5 minuta
Çmimi total: 12
1

14:00TetovëStacioni Tetovë

15:56PrishtinëStacioni Prishtinë

Era Tours
7€
2
Ndërrim në: Mir TursPritja: 29 minuta
3

16:25PrishtinëStacioni Prishtinë

18:10PrizrenStacioni Prizren

Mir Turs
5€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 10 minuta
Çmimi total: 12
1

14:39TetovëStacioni Tetovë

15:20ShkupStacioni Shkup

Martinoski Struga
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 40 minuta
3

16:00ShkupStacioni Shkup

19:00PrizrenStacioni Prizren

Vector Travel
9€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 21 minuta
Çmimi total: 9
1

14:40TetovëStacioni Tetovë

15:21ShkupStacioni Shkup

Euroturist
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 39 minuta
3

16:00ShkupStacioni Shkup

19:00PrizrenStacioni Prizren

Vector Travel
9€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 20 minuta
Çmimi total: 9
1

14:55TetovëStacioni Tetovë

15:36ShkupStacioni Shkup

Euroturist
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 24 minuta
3

16:00ShkupStacioni Shkup

19:00PrizrenStacioni Prizren

Vector Travel
9€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 5 minuta
Çmimi total: 9
1

14:58TetovëStacioni Tetovë

15:39ShkupStacioni Shkup

Pa Percaktuar
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 21 minuta
3

16:00ShkupStacioni Shkup

19:00PrizrenStacioni Prizren

Vector Travel
9€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 2 minuta
Çmimi total: 9
1

14:58TetovëStacioni Tetovë

15:39ShkupStacioni Shkup

Galeb
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 21 minuta
3

16:00ShkupStacioni Shkup

19:00PrizrenStacioni Prizren

Vector Travel
9€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 2 minuta
Çmimi total: 9
1

15:30TetovëStacioni Tetovë

17:26PrishtinëStacioni Prishtinë

Era Tours
7€
2
Ndërrim në: JetaPritja: 29 minuta
3

17:55PrishtinëStacioni Prishtinë

19:40PrizrenStacioni Prizren

Jeta
5€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 10 minuta
Çmimi total: 12
1

15:30TetovëStacioni Tetovë

16:40FerizajStacioni Ferizaj

Era Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 35 minuta
3

17:15FerizajStacioni Ferizaj

18:25PrizrenStacioni Prizren

Vector Travel
4€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 55 minuta
Çmimi total: 4

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.