GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tërnoc, Serbi Prizren, Kosovë

1

06:30TërnocStacioni Tërnoc

07:57PrishtinëStacioni Prishtinë

Maxhari Tours
?€
2
Ndërrim në: Drini ReisenPritja: 23 minuta
3

08:20PrishtinëStacioni Prishtinë

10:05PrizrenStacioni Prizren

Drini Reisen
5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 35 minuta
Çmimi total: 5
1

06:30TërnocStacioni Tërnoc

07:57PrishtinëStacioni Prishtinë

Maxhari Tours
?€
2
Ndërrim në: Bashkimi ReisenPritja: 48 minuta
3

08:45PrishtinëStacioni Prishtinë

10:30PrizrenStacioni Prizren

Bashkimi Reisen
5€
Kohëzgjatja totale:~4 orë
Çmimi total: 5
1

06:30TërnocStacioni Tërnoc

07:43GjilanStacioni Gjilan

Maxhari Tours
?€
2
Ndërrim në: MerkatoriPritja: 17 minuta
3

08:00GjilanStacioni Gjilan

09:59PrizrenStacioni Prizren

Merkatori
5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 29 minuta
Çmimi total: 5
1

11:30TërnocStacioni Tërnoc

12:57PrishtinëStacioni Prishtinë

Maxhari Tours
?€
2
Ndërrim në: Dardani SH.P.KPritja: 33 minuta
3

13:30PrishtinëStacioni Prishtinë

15:30PrizrenStacioni Prizren

Dardani SH.P.K
5€
Kohëzgjatja totale:~4 orë
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.