GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tërnoc, Serbi Domorovcë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:30TërnocStacioni Tërnoc

06:43GjilanStacioni Gjilan

Jedinstvo
?€
2
Ndërrim në: Buna ToursPritja: 17 minuta
3

07:00GjilanStacioni Gjilan

07:26DomorovcëStacioni Domorovcë

Buna Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 56 minuta
1

06:30TërnocStacioni Tërnoc

07:43GjilanStacioni Gjilan

Maxhari Tours
?€
2
Ndërrim në: Alp ComercPritja: 17 minuta
3

08:00GjilanStacioni Gjilan

08:26DomorovcëStacioni Domorovcë

Alp Comerc
1€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 56 minuta
Çmimi total: 1
1

07:30TërnocStacioni Tërnoc

08:43GjilanStacioni Gjilan

Maxhari Tours
?€
2
Ndërrim në: Beki ComercPritja: 17 minuta
3

09:00GjilanStacioni Gjilan

09:29DomorovcëStacioni Domorovcë

Beki Comerc
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 59 minuta
1

10:00TërnocStacioni Tërnoc

11:13GjilanStacioni Gjilan

Jedinstvo
?€
2
Ndërrim në: EgnatiaPritja: 27 minuta
3

11:40GjilanStacioni Gjilan

12:06DomorovcëStacioni Domorovcë

Egnatia
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 6 minuta
Çmimi total: 1
1

11:30TërnocStacioni Tërnoc

12:43GjilanStacioni Gjilan

Maxhari Tours
?€
2
Ndërrim në: MensiPritja: 17 minuta
3

13:00GjilanStacioni Gjilan

13:26DomorovcëStacioni Domorovcë

Mensi
1€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 56 minuta
Çmimi total: 1
1

13:30TërnocStacioni Tërnoc

14:43GjilanStacioni Gjilan

Maxhari Tours
?€
2
Ndërrim në: Buna ToursPritja: 17 minuta
3

15:00GjilanStacioni Gjilan

15:26DomorovcëStacioni Domorovcë

Buna Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 56 minuta
1

13:30TërnocStacioni Tërnoc

14:43GjilanStacioni Gjilan

Maxhari Tours
?€
2
Ndërrim në: Alp ComercPritja: 32 minuta
3

15:15GjilanStacioni Gjilan

15:41DomorovcëStacioni Domorovcë

Alp Comerc
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 11 minuta
Çmimi total: 1
1

17:00TërnocStacioni Tërnoc

18:13GjilanStacioni Gjilan

Maxhari Tours
?€
2
Ndërrim në: Alp ComercPritja: 17 minuta
3

18:30GjilanStacioni Gjilan

18:56DomorovcëStacioni Domorovcë

Alp Comerc
1€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 56 minuta
Çmimi total: 1
1

17:30TërnocStacioni Tërnoc

18:43GjilanStacioni Gjilan

Jedinstvo
?€
2
Ndërrim në: Beki ComercPritja: 17 minuta
3

19:00GjilanStacioni Gjilan

19:29DomorovcëStacioni Domorovcë

Beki Comerc
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 59 minuta
1

17:30TërnocStacioni Tërnoc

18:43GjilanStacioni Gjilan

Jedinstvo
?€
2
Ndërrim në: Musa TravelPritja: 32 minuta
3

19:15GjilanStacioni Gjilan

19:41DomorovcëStacioni Domorovcë

Musa Travel
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 11 minuta
Çmimi total: 1

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.