GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Strumë, Shqipëri Tiranë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

16:00Roskovec

16:07StrumëStacioni Strumë

18:25TiranëStacioni Tiranë

Arjani
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:07StrumëStacioni Strumë

17:59DurrësStacioni Durrës

Arjani
?Lekë
2
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 15 minuta
3

18:14DurrësStacioni Durrës

18:49TiranëStacioni Tiranë

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 42 minuta
1

16:07StrumëStacioni Strumë

17:00LushnjeStacioni Lushnje

Arjani
?Lekë
2
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 11 minuta
3

17:11LushnjeStacioni Lushnje

18:49TiranëStacioni Tiranë

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 42 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.