GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Strumë, Shqipëri Kavajë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

05:30Roskovec

05:37StrumëStacioni Strumë

07:08KavajëStacioni Kavajë

07:55Tiranë

Lentin 2015
?Lekë

07:30Roskovec

07:37StrumëStacioni Strumë

09:08KavajëStacioni Kavajë

09:55Tiranë

Lentin 2015
?Lekë

08:30Roskovec

08:37StrumëStacioni Strumë

10:08KavajëStacioni Kavajë

10:55Tiranë

Arjani
?Lekë

09:00Roskovec

09:07StrumëStacioni Strumë

10:38KavajëStacioni Kavajë

11:25Tiranë

Lentin 2015
?Lekë

13:00Roskovec

13:07StrumëStacioni Strumë

14:38KavajëStacioni Kavajë

15:25Tiranë

Arjani
?Lekë

14:30Roskovec

14:37StrumëStacioni Strumë

16:08KavajëStacioni Kavajë

16:55Tiranë

Arjani
?Lekë

16:00Roskovec

16:07StrumëStacioni Strumë

17:38KavajëStacioni Kavajë

18:25Tiranë

Arjani
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:37StrumëStacioni Strumë

06:30LushnjeStacioni Lushnje

Lentin 2015
?Lekë
2
Ndërrim në: Tepelena-TransportPritja: 9 minuta
3

06:39LushnjeStacioni Lushnje

07:19KavajëStacioni Kavajë

Tepelena-Transport
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 42 minuta
1

05:37StrumëStacioni Strumë

06:30LushnjeStacioni Lushnje

Lentin 2015
?Lekë
2
Ndërrim në: Alfa DayPritja: 11 minuta
3

06:41LushnjeStacioni Lushnje

07:19KavajëStacioni Kavajë

Alfa Day
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 42 minuta
1

05:37StrumëStacioni Strumë

06:30LushnjeStacioni Lushnje

Lentin 2015
?Lekë
2
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 15 minuta
3

06:45LushnjeStacioni Lushnje

07:23KavajëStacioni Kavajë

Koha Ekspres
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 46 minuta
1

05:37StrumëStacioni Strumë

06:30LushnjeStacioni Lushnje

Lentin 2015
?Lekë
2
Ndërrim në: Ensilv -BusPritja: 16 minuta
3

06:46LushnjeStacioni Lushnje

07:26KavajëStacioni Kavajë

Ensilv -Bus
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 49 minuta
1

07:37StrumëStacioni Strumë

08:30LushnjeStacioni Lushnje

Lentin 2015
?Lekë
2
Ndërrim në: Ensilv -BusPritja: 16 minuta
3

08:46LushnjeStacioni Lushnje

09:26KavajëStacioni Kavajë

Ensilv -Bus
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 49 minuta
1

08:37StrumëStacioni Strumë

09:30LushnjeStacioni Lushnje

Arjani
?Lekë
2
Ndërrim në: Tepelena-TransportPritja: 9 minuta
3

09:39LushnjeStacioni Lushnje

10:19KavajëStacioni Kavajë

Tepelena-Transport
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 42 minuta
1

08:37StrumëStacioni Strumë

09:30LushnjeStacioni Lushnje

Arjani
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 16 minuta
3

09:46LushnjeStacioni Lushnje

10:24KavajëStacioni Kavajë

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 47 minuta
1

08:37StrumëStacioni Strumë

09:30LushnjeStacioni Lushnje

Arjani
?Lekë
2
Ndërrim në: Ensilv -BusPritja: 16 minuta
3

09:46LushnjeStacioni Lushnje

10:26KavajëStacioni Kavajë

Ensilv -Bus
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 49 minuta
1

08:37StrumëStacioni Strumë

09:30LushnjeStacioni Lushnje

Arjani
?Lekë
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 18 minuta
3

09:48LushnjeStacioni Lushnje

10:26KavajëStacioni Kavajë

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 49 minuta
1

09:07StrumëStacioni Strumë

10:00LushnjeStacioni Lushnje

Lentin 2015
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 11 minuta
3

10:11LushnjeStacioni Lushnje

10:49KavajëStacioni Kavajë

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 42 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.