GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Strumë, Shqipëri Gosë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

05:30Roskovec

05:37StrumëStacioni Strumë

06:55GosëStacioni Gosë

07:55Tiranë

Lentin 2015
?Lekë

07:30Roskovec

07:37StrumëStacioni Strumë

08:55GosëStacioni Gosë

09:55Tiranë

Lentin 2015
?Lekë

08:30Roskovec

08:37StrumëStacioni Strumë

09:55GosëStacioni Gosë

10:55Tiranë

Arjani
?Lekë

09:00Roskovec

09:07StrumëStacioni Strumë

10:25GosëStacioni Gosë

11:25Tiranë

Lentin 2015
?Lekë

13:00Roskovec

13:07StrumëStacioni Strumë

14:25GosëStacioni Gosë

15:25Tiranë

Arjani
?Lekë

14:30Roskovec

14:37StrumëStacioni Strumë

15:55GosëStacioni Gosë

16:55Tiranë

Arjani
?Lekë

16:00Roskovec

16:07StrumëStacioni Strumë

17:25GosëStacioni Gosë

18:25Tiranë

Arjani
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

05:37StrumëStacioni Strumë

06:30LushnjeStacioni Lushnje

Lentin 2015
?Lekë
Ndërrim në: Tepelena-TransportPritja: 9 minuta

06:39LushnjeStacioni Lushnje

07:08GosëStacioni Gosë

Tepelena-Transport
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 31 minuta

05:37StrumëStacioni Strumë

06:30LushnjeStacioni Lushnje

Lentin 2015
?Lekë
Ndërrim në: Alfa DayPritja: 11 minuta

06:41LushnjeStacioni Lushnje

07:06GosëStacioni Gosë

Alfa Day
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 29 minuta

05:37StrumëStacioni Strumë

06:30LushnjeStacioni Lushnje

Lentin 2015
?Lekë
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 15 minuta

06:45LushnjeStacioni Lushnje

07:10GosëStacioni Gosë

Koha Ekspres
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 33 minuta

08:37StrumëStacioni Strumë

09:30LushnjeStacioni Lushnje

Arjani
?Lekë
Ndërrim në: Tepelena-TransportPritja: 9 minuta

09:39LushnjeStacioni Lushnje

10:08GosëStacioni Gosë

Tepelena-Transport
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 31 minuta

09:07StrumëStacioni Strumë

10:00LushnjeStacioni Lushnje

Lentin 2015
?Lekë
Ndërrim në: KompaktPritja: 11 minuta

10:11LushnjeStacioni Lushnje

10:36GosëStacioni Gosë

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 29 minuta

13:07StrumëStacioni Strumë

14:00LushnjeStacioni Lushnje

Arjani
?Lekë
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 11 minuta

14:11LushnjeStacioni Lushnje

14:36GosëStacioni Gosë

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 29 minuta

13:07StrumëStacioni Strumë

14:00LushnjeStacioni Lushnje

Arjani
?Lekë
Ndërrim në: LedjanPritja: 15 minuta

14:15LushnjeStacioni Lushnje

14:40GosëStacioni Gosë

Ledjan
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 33 minuta

14:37StrumëStacioni Strumë

15:30LushnjeStacioni Lushnje

Arjani
?Lekë
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 11 minuta

15:41LushnjeStacioni Lushnje

16:06GosëStacioni Gosë

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 29 minuta

16:07StrumëStacioni Strumë

17:00LushnjeStacioni Lushnje

Arjani
?Lekë
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 11 minuta

17:11LushnjeStacioni Lushnje

17:36GosëStacioni Gosë

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 29 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.