GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gosë, Shqipëri Strumë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

05:00Tiranë

06:00GosëStacioni Gosë

07:18StrumëStacioni Strumë

07:25Roskovec

Arjani
?Lekë

10:00Tiranë

11:00GosëStacioni Gosë

12:18StrumëStacioni Strumë

12:25Roskovec

Arjani
?Lekë

11:30Tiranë

12:30GosëStacioni Gosë

13:48StrumëStacioni Strumë

13:55Roskovec

Arjani
?Lekë

12:15Tiranë

13:15GosëStacioni Gosë

14:33StrumëStacioni Strumë

14:40Roskovec

Lentin 2015
?Lekë

13:30Tiranë

14:30GosëStacioni Gosë

15:48StrumëStacioni Strumë

15:55Roskovec

Arjani
?Lekë

14:15Tiranë

15:15GosëStacioni Gosë

16:33StrumëStacioni Strumë

16:40Roskovec

Lentin 2015
?Lekë

15:15Tiranë

16:15GosëStacioni Gosë

17:33StrumëStacioni Strumë

17:40Roskovec

Lentin 2015
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:55GosëStacioni Gosë

11:15LushnjeStacioni Lushnje

Tibe Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: ArjaniPritja: 10 minuta
3

11:25LushnjeStacioni Lushnje

12:18StrumëStacioni Strumë

Arjani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 23 minuta
1

13:04GosëStacioni Gosë

13:29LushnjeStacioni Lushnje

Niagara-Kr
?Lekë
2
Ndërrim në: Lentin 2015Pritja: 11 minuta
3

13:40LushnjeStacioni Lushnje

14:33StrumëStacioni Strumë

Lentin 2015
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 29 minuta
1

13:05GosëStacioni Gosë

13:25LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Lentin 2015Pritja: 15 minuta
3

13:40LushnjeStacioni Lushnje

14:33StrumëStacioni Strumë

Lentin 2015
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 28 minuta
1

15:04GosëStacioni Gosë

15:29LushnjeStacioni Lushnje

Niagara-Kr
?Lekë
2
Ndërrim në: Lentin 2015Pritja: 11 minuta
3

15:40LushnjeStacioni Lushnje

16:33StrumëStacioni Strumë

Lentin 2015
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 29 minuta
1

15:05GosëStacioni Gosë

15:25LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Lentin 2015Pritja: 15 minuta
3

15:40LushnjeStacioni Lushnje

16:33StrumëStacioni Strumë

Lentin 2015
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 28 minuta
1

16:03GosëStacioni Gosë

16:28LushnjeStacioni Lushnje

Trans-Sopoti
?Lekë
2
Ndërrim në: Lentin 2015Pritja: 12 minuta
3

16:40LushnjeStacioni Lushnje

17:33StrumëStacioni Strumë

Lentin 2015
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 30 minuta
1

16:05GosëStacioni Gosë

16:25LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Lentin 2015Pritja: 15 minuta
3

16:40LushnjeStacioni Lushnje

17:33StrumëStacioni Strumë

Lentin 2015
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 28 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.