GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Dushk, Shqipëri Strumë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

10:00Tiranë

11:13DushkStacioni Dushk

12:18StrumëStacioni Strumë

12:25Roskovec

Arjani
?Lekë

11:30Tiranë

12:43DushkStacioni Dushk

13:48StrumëStacioni Strumë

13:55Roskovec

Arjani
?Lekë

12:15Tiranë

13:28DushkStacioni Dushk

14:33StrumëStacioni Strumë

14:40Roskovec

Lentin 2015
?Lekë

13:30Tiranë

14:43DushkStacioni Dushk

15:48StrumëStacioni Strumë

15:55Roskovec

Arjani
?Lekë

14:15Tiranë

15:28DushkStacioni Dushk

16:33StrumëStacioni Strumë

16:40Roskovec

Lentin 2015
?Lekë

15:15Tiranë

16:28DushkStacioni Dushk

17:33StrumëStacioni Strumë

17:40Roskovec

Lentin 2015
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

11:05DushkStacioni Dushk

11:15LushnjeStacioni Lushnje

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: ArjaniPritja: 10 minuta

11:25LushnjeStacioni Lushnje

12:18StrumëStacioni Strumë

Arjani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 13 minuta

13:17DushkStacioni Dushk

13:29LushnjeStacioni Lushnje

Niagara-Kr
?Lekë
Ndërrim në: Lentin 2015Pritja: 11 minuta

13:40LushnjeStacioni Lushnje

14:33StrumëStacioni Strumë

Lentin 2015
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 16 minuta

15:17DushkStacioni Dushk

15:29LushnjeStacioni Lushnje

Niagara-Kr
?Lekë
Ndërrim në: Lentin 2015Pritja: 11 minuta

15:40LushnjeStacioni Lushnje

16:33StrumëStacioni Strumë

Lentin 2015
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 16 minuta

16:16DushkStacioni Dushk

16:28LushnjeStacioni Lushnje

Trans-Sopoti
?Lekë
Ndërrim në: Lentin 2015Pritja: 12 minuta

16:40LushnjeStacioni Lushnje

17:33StrumëStacioni Strumë

Lentin 2015
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 17 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.