GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Strugë, Maqedonia e Veriut Fier, Shqipëri

1

08:15StrugëStacioni Strugë

09:08TiranëStacioni Tiranë

Eurobus
18€
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 22 minuta
3

09:30TiranëStacioni Tiranë

11:49FierStacioni Fier

Elalba Trans Sh.P.K
5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 34 minuta
Çmimi total: 23
1

08:15StrugëStacioni Strugë

09:08TiranëStacioni Tiranë

Eurobus
18€
2
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 32 minuta
3

09:40TiranëStacioni Tiranë

11:59FierStacioni Fier

Klid Ekspres Sh.P.K
500Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 44 minuta
1

08:16StrugëStacioni Strugë

10:20TiranëStacioni Tiranë

Eurobus
?€
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 40 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

13:19FierStacioni Fier

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 3 minuta
1

08:16StrugëStacioni Strugë

10:20TiranëStacioni Tiranë

Eurobus
?€
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 40 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

13:19FierStacioni Fier

Kompakt
500Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 3 minuta
1

08:16StrugëStacioni Strugë

10:20TiranëStacioni Tiranë

Eurobus
?€
2
Ndërrim në: Tepelena-TransportPritja: 40 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

13:19FierStacioni Fier

Tepelena-Transport
500Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 3 minuta
1

08:16StrugëStacioni Strugë

10:20TiranëStacioni Tiranë

Eurobus
?€
2
Ndërrim në: Ylma KonispolPritja: 40 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

13:19FierStacioni Fier

Ylma Konispol
500Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 3 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.