GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Strugë, Maqedonia e Veriut Durrës, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:15StrugëStacioni Strugë

09:08TiranëStacioni Tiranë

Eurobus
18€
2
Ndërrim në: Shpresa-Al Sh.P.KPritja: 22 minuta
3

09:30TiranëStacioni Tiranë

10:05DurrësStacioni Durrës

Shpresa-Al Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 50 minuta
1

08:16StrugëStacioni Strugë

10:20TiranëStacioni Tiranë

Eurobus
?€
2
Ndërrim në: Poliçani TransPritja: 15 minuta
3

10:35TiranëStacioni Tiranë

11:10DurrësStacioni Durrës

Poliçani Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 54 minuta
1

11:50StrugëStacioni Strugë

12:43TiranëStacioni Tiranë

Drita Travel
15€
2
Ndërrim në: Teuta - 95Pritja: 15 minuta
3

12:58TiranëStacioni Tiranë

13:59DurrësStacioni Durrës

Teuta - 95
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 9 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.