GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Stamboll, Turqi Prizren, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:00StambollStacioni Stamboll

06:00GjilanStacioni Gjilan

Alpari
?€
2
Ndërrim në: MerkatoriPritja: 2 orë
3

08:00GjilanStacioni Gjilan

09:59PrizrenStacioni Prizren

Merkatori
5€
Kohëzgjatja totale:~16 orë, 59 minuta
Çmimi total: 5
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.