GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Sllatinë, Kosovë Durrës, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:44SllatinëStacioni Sllatinë

12:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Kushtrimi Nm
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 59 minuta
3

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:30DurrësStacioni Durrës

Shpresa - AL SH.P.K
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 46 minuta
Çmimi total: 15
1

12:14SllatinëStacioni Sllatinë

12:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Armend Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 29 minuta
3

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:30DurrësStacioni Durrës

Shpresa - AL SH.P.K
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 16 minuta
Çmimi total: 15
1

14:44SllatinëStacioni Sllatinë

15:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Armend Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 59 minuta
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:30DurrësStacioni Durrës

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 46 minuta
Çmimi total: 15
1

15:14SllatinëStacioni Sllatinë

15:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Shpatturs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 29 minuta
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:30DurrësStacioni Durrës

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 16 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.