GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Durrës, Shqipëri Sllatinë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:00DurrësStacioni Durrës

20:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Bledi Travel
15€
2
Ndërrim në: Kushtrimi NmPritja: 30 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:17SllatinëStacioni Sllatinë

Kushtrimi Nm
?€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 17 minuta
Çmimi total: 15
1

15:00DurrësStacioni Durrës

20:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Bledi Travel
15€
2
Ndërrim në: Norway Travel GjakovëPritja: 1 orë
3

21:30PrishtinëStacioni Prishtinë

21:47SllatinëStacioni Sllatinë

Norway Travel Gjakovë
?€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 47 minuta
Çmimi total: 15
1

15:30DurrësStacioni Durrës

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: Norway Travel GjakovëPritja: 30 minuta
3

21:30PrishtinëStacioni Prishtinë

21:47SllatinëStacioni Sllatinë

Norway Travel Gjakovë
?€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 17 minuta
Çmimi total: 15
1

15:30DurrësStacioni Durrës

18:20Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: BlediPritja: 22 minuta
3

18:42Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

18:47SllatinëStacioni Sllatinë

Bledi
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 17 minuta
Çmimi total: 15
1

15:30DurrësStacioni Durrës

18:20Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: Kushtrimi NmPritja: 52 minuta
3

19:12Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

19:17SllatinëStacioni Sllatinë

Kushtrimi Nm
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 47 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.