GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Sllatinë, Kosovë Astrozub, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:44SllatinëStacioni Sllatinë

08:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Meti Tours
?€
2
Ndërrim në: TopalliPritja: 14 minuta
3

08:15PrishtinëStacioni Prishtinë

09:25AstrozubStacioni Astrozub

Topalli
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 41 minuta
1

08:14SllatinëStacioni Sllatinë

08:19Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Shpatturs
?€
2
Ndërrim në: TopalliPritja: 13 minuta
3

08:32Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

09:25AstrozubStacioni Astrozub

Topalli
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 11 minuta
1

08:44SllatinëStacioni Sllatinë

09:01PrishtinëStacioni Prishtinë

Bledi
?€
2
Ndërrim në: Mendi ToursPritja: 14 minuta
3

09:15PrishtinëStacioni Prishtinë

10:25AstrozubStacioni Astrozub

Mendi Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 41 minuta
1

09:14SllatinëStacioni Sllatinë

09:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Cali
?€
2
Ndërrim në: Lumi ReisenPritja: 14 minuta
3

09:45PrishtinëStacioni Prishtinë

10:55AstrozubStacioni Astrozub

Lumi Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 41 minuta
1

09:14SllatinëStacioni Sllatinë

09:19Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Cali
?€
2
Ndërrim në: Mendi ToursPritja: 13 minuta
3

09:32Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

10:25AstrozubStacioni Astrozub

Mendi Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 11 minuta
1

09:44SllatinëStacioni Sllatinë

09:49Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Armend Tours
?€
2
Ndërrim në: Lumi ReisenPritja: 13 minuta
3

10:02Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

10:55AstrozubStacioni Astrozub

Lumi Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 11 minuta
1

10:14SllatinëStacioni Sllatinë

10:19Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Shpatturs
?€
2
Ndërrim në: Mendi ToursPritja: 18 minuta
3

10:37Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

11:30AstrozubStacioni Astrozub

Mendi Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 16 minuta
1

13:14SllatinëStacioni Sllatinë

13:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Meti Tours
?€
2
Ndërrim në: TopalliPritja: 9 minuta
3

13:40PrishtinëStacioni Prishtinë

14:50AstrozubStacioni Astrozub

Topalli
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 36 minuta
1

15:14SllatinëStacioni Sllatinë

15:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Shpatturs
?€
2
Ndërrim në: Lumi ReisenPritja: 14 minuta
3

15:45PrishtinëStacioni Prishtinë

16:55AstrozubStacioni Astrozub

Lumi Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 41 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.