GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Astrozub, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:00TiranëStacioni Tiranë

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
15€
2
Ndërrim në: Mendi ToursPritja: 30 minuta
3

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

15:40AstrozubStacioni Astrozub

Mendi Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 40 minuta
Çmimi total: 15
1

15:30TiranëStacioni Tiranë

18:20Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: Shehu 2000Pritja: 27 minuta
3

18:47Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

19:40AstrozubStacioni Astrozub

Shehu 2000
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 10 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.