GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shupkovc, Kosovë Prishtinë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

08:45Mitrovicë

08:51ShupkovcStacioni Shupkovc

09:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Beka Tours
?€

09:00Mitrovicë

09:06ShupkovcStacioni Shupkovc

09:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Qendrimi
?€

09:15Mitrovicë

09:21ShupkovcStacioni Shupkovc

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Shkëndija
?€

09:30Mitrovicë

09:36ShupkovcStacioni Shupkovc

10:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Blendi Reisen
?€

09:45Mitrovicë

09:51ShupkovcStacioni Shupkovc

10:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Qendrimi
?€

10:00Mitrovicë

10:06ShupkovcStacioni Shupkovc

10:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Aurela Tour
?€

10:15Mitrovicë

10:21ShupkovcStacioni Shupkovc

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Lindi Tours Vushtri
?€

10:30Mitrovicë

10:36ShupkovcStacioni Shupkovc

11:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Ariani
?€

10:45Mitrovicë

10:51ShupkovcStacioni Shupkovc

11:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Qëndresa
?€

10:45Mitrovicë

10:51ShupkovcStacioni Shupkovc

11:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Balli
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.