GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shtime, Kosovë Prishtinë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

08:40Prizren

09:56ShtimeStacioni Shtime

10:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Halimaj
?€

09:00Prizren

10:16ShtimeStacioni Shtime

10:57PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharri
?€

09:30Prizren

10:46ShtimeStacioni Shtime

11:27PrishtinëStacioni Prishtinë

Bres Turs
?€

09:55Prizren

11:11ShtimeStacioni Shtime

11:52PrishtinëStacioni Prishtinë

Jeta
?€

10:10Prizren

11:26ShtimeStacioni Shtime

12:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Didi
?€

10:25Prizren

11:41ShtimeStacioni Shtime

12:22PrishtinëStacioni Prishtinë

Erza
?€

11:05Prizren

12:21ShtimeStacioni Shtime

13:02PrishtinëStacioni Prishtinë

Bashkimi Reisen
?€

12:30Prizren

13:46ShtimeStacioni Shtime

14:27PrishtinëStacioni Prishtinë

Zhur Tours
?€

13:00Prizren

14:16ShtimeStacioni Shtime

14:57PrishtinëStacioni Prishtinë

Arbëria Turist
?€

13:45Prizren

15:01ShtimeStacioni Shtime

15:42PrishtinëStacioni Prishtinë

Halimaj
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.