GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Shtime, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

16:55PrishtinëStacioni Prishtinë

17:39ShtimeStacioni Shtime

18:40Prizren

Halimaj
?€

17:15PrishtinëStacioni Prishtinë

17:59ShtimeStacioni Shtime

19:00Prizren

Erlines
?€

17:35PrishtinëStacioni Prishtinë

18:19ShtimeStacioni Shtime

19:20Prizren

Sharri
?€

17:55PrishtinëStacioni Prishtinë

18:39ShtimeStacioni Shtime

19:40Prizren

Jeta
?€

18:15PrishtinëStacioni Prishtinë

18:59ShtimeStacioni Shtime

20:00Prizren

Bashkimi Reisen
?€

18:40PrishtinëStacioni Prishtinë

19:24ShtimeStacioni Shtime

20:25Prizren

Zhur Tours
?€

19:15PrishtinëStacioni Prishtinë

19:59ShtimeStacioni Shtime

21:00Prizren

Bres Turs
?€

19:15PrishtinëStacioni Prishtinë

19:20ShtimeStacioni Shtime

21:54Zaplluxhe

Bres Turs
?€

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:29ShtimeStacioni Shtime

21:55Prizren

Nt Dardani
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.