GjirafaTravel

40,000+ bileta të shitura me Gjirafa Travel.

Rezervo Online biletën e autobusit nga Shkup, Maqedonia e Veriut Zagreb, Kroaci

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

17:00ShkupStacioni Shkup

07:00ZagrebStacioni Zagreb

Hisar Tours Skopje
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

16:30ShkupStacioni Shkup

18:25PrishtinëStacioni Prishtinë

Amalfi Tours
8.5€
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 2 orë, 35 minuta

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:00ZagrebStacioni Zagreb

Vector Travel
50€
Kohëzgjatja totale:~17 orë, 30 minuta

18:10ShkupStacioni Shkup

20:06PrishtinëStacioni Prishtinë

Albusi
8€
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 54 minuta

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:00ZagrebStacioni Zagreb

Vector Travel
50€
Kohëzgjatja totale:~15 orë, 50 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.