GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Shkup, Maqedonia e Veriut Sutomorë, Mali i Zi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

18:10ShkupStacioni Shkup

20:06PrishtinëStacioni Prishtinë

Albusi
8€
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 54 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

03:45SutomorëStacioni Sutomorë

Barileva
15€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 35 minuta
Çmimi total: 23

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.