GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Sutomorë, Mali i Zi

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

03:45SutomorëStacioni Sutomorë

Barileva
15€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:15PrishtinëStacioni Prishtinë

21:00PrizrenStacioni Prizren

Bres Turs
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 1 orë, 10 minuta
3

22:10PrizrenStacioni Prizren

03:45SutomorëStacioni Sutomorë

Barileva
15€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15
1

19:15PrishtinëStacioni Prishtinë

20:50PrizrenStacioni Prizren

Bres Turs
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 1 orë, 20 minuta
3

22:10PrizrenStacioni Prizren

03:45SutomorëStacioni Sutomorë

Barileva
15€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15
1

19:45PrishtinëStacioni Prishtinë

21:30PrizrenStacioni Prizren

Nt Dardani
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 40 minuta
3

22:10PrizrenStacioni Prizren

03:45SutomorëStacioni Sutomorë

Barileva
15€
Kohëzgjatja totale:~8 orë
Çmimi total: 15
1

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:55PrizrenStacioni Prizren

Nt Dardani
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 15 minuta
3

22:10PrizrenStacioni Prizren

03:45SutomorëStacioni Sutomorë

Barileva
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 45 minuta
Çmimi total: 15
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.