GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shkup, Maqedonia e Veriut Rahovec, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:30ShkupStacioni Shkup

14:25PrishtinëStacioni Prishtinë

Amalfi Tours
8.5€
2
Ndërrim në: Mendi ToursPritja: 35 minuta
3

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:30RahovecStacioni Rahovec

Mendi Tours
3.5€
Kohëzgjatja totale:~4 orë
Çmimi total: 12
1

16:30ShkupStacioni Shkup

18:25PrishtinëStacioni Prishtinë

Amalfi Tours
8.5€
2
Ndërrim në: Mendi ToursPritja: 35 minuta
3

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:30RahovecStacioni Rahovec

Mendi Tours
3.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë
Çmimi total: 8.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.