GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Rahovec, Kosovë Shkup, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:15RahovecStacioni Rahovec

12:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Topalli
3.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: MotojaPritja: 15 minuta
3

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

14:55ShkupStacioni Shkup

Motoja
8.5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 40 minuta
Çmimi total: 8.5
1

12:00RahovecStacioni Rahovec

13:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Mendi Tours
3.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Amalfi ToursPritja: 30 minuta
3

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:55ShkupStacioni Shkup

Amalfi Tours
8.5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 55 minuta
Çmimi total: 8.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.