GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shkup, Maqedonia e Veriut Malishevë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:00ShkupStacioni Shkup

12:55PrishtinëStacioni Prishtinë

Amalfi Tours
8.5€
2
Ndërrim në: LindiPritja: 25 minuta
3

13:20PrishtinëStacioni Prishtinë

14:07MalishevëStacioni Malishevë

Lindi
3€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 7 minuta
Çmimi total: 11.5
1

11:45ShkupStacioni Shkup

13:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Motoja
8.5€
2
Ndërrim në: DidiPritja: 20 minuta
3

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

14:47MalishevëStacioni Malishevë

Didi
3€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 2 minuta
Çmimi total: 8.5
1

15:00ShkupStacioni Shkup

16:56PrishtinëStacioni Prishtinë

Albusi
8€
2
Ndërrim në: DidiPritja: 19 minuta
3

17:15PrishtinëStacioni Prishtinë

18:02MalishevëStacioni Malishevë

Didi
3€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 2 minuta
Çmimi total: 8

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.