GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shtutgart, Gjermani Malishevë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00ShtutgartStacioni Shtutgart

13:59PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
80€
2
Ndërrim në: Mendi ToursPritja: 31 minuta
3

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

15:24MalishevëStacioni Malishevë

Mendi Tours
3€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 24 minuta
Çmimi total: 80
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.