GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Shtutgart, Gjermani Durrës, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

12:30ShtutgartStacioni Shtutgart

12:00DurrësStacioni Durrës

Deva Tours
90€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:00ShtutgartStacioni Shtutgart

11:59TiranëStacioni Tiranë

Deva Tours
90€
2
Ndërrim në: Teuta - 95Pritja: 30 minuta
3

12:29TiranëStacioni Tiranë

13:04DurrësStacioni Durrës

Teuta - 95
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 4 minuta
Çmimi total: 90
1

12:00ShtutgartStacioni Shtutgart

11:59TiranëStacioni Tiranë

Deva Tours
90€
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 31 minuta
3

12:30TiranëStacioni Tiranë

13:05DurrësStacioni Durrës

Kompakt
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 5 minuta
Çmimi total: 90
1

12:00ShtutgartStacioni Shtutgart

11:59TiranëStacioni Tiranë

Deva Tours
90€
2
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 31 minuta
3

12:30TiranëStacioni Tiranë

13:05DurrësStacioni Durrës

Koha Ekspres
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 5 minuta
Çmimi total: 90
1

12:00ShtutgartStacioni Shtutgart

11:59TiranëStacioni Tiranë

Deva Tours
90€
2
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 31 minuta
3

12:30TiranëStacioni Tiranë

13:05DurrësStacioni Durrës

Fjoart Travel
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 5 minuta
Çmimi total: 90
1

12:00ShtutgartStacioni Shtutgart

11:59TiranëStacioni Tiranë

Deva Tours
90€
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 31 minuta
3

12:30TiranëStacioni Tiranë

12:59DurrësStacioni Durrës

Mangalemi
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~24 orë, 59 minuta
Çmimi total: 90
1

12:00ShtutgartStacioni Shtutgart

11:59TiranëStacioni Tiranë

Deva Tours
90€
2
Ndërrim në: Linda 80Pritja: 34 minuta
3

12:33TiranëStacioni Tiranë

13:08DurrësStacioni Durrës

Linda 80
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 8 minuta
Çmimi total: 90
1

12:00ShtutgartStacioni Shtutgart

11:59TiranëStacioni Tiranë

Deva Tours
90€
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 34 minuta
3

12:33TiranëStacioni Tiranë

13:08DurrësStacioni Durrës

Star Bus Korça
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 8 minuta
Çmimi total: 90
1

12:00ShtutgartStacioni Shtutgart

11:59TiranëStacioni Tiranë

Deva Tours
90€
2
Ndërrim në: Teuta - 95Pritja: 59 minuta
3

12:58TiranëStacioni Tiranë

13:59DurrësStacioni Durrës

Teuta - 95
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 59 minuta
Çmimi total: 90
1

12:00ShtutgartStacioni Shtutgart

11:59TiranëStacioni Tiranë

Deva Tours
90€
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 1 orë, 1 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

13:38DurrësStacioni Durrës

Elalba 1 Sh.P.K
180Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 38 minuta
Çmimi total: 90
1

12:00ShtutgartStacioni Shtutgart

11:59TiranëStacioni Tiranë

Deva Tours
90€
2
Ndërrim në: LlucaPritja: 1 orë, 1 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

13:35DurrësStacioni Durrës

Lluca
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 35 minuta
Çmimi total: 90

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.