GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Malishevë, Kosovë Shkup, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:30MalishevëStacioni Malishevë

11:17PrishtinëStacioni Prishtinë

Topalli
3€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: AlbusiPritja: 13 minuta
3

11:30PrishtinëStacioni Prishtinë

13:26ShkupStacioni Shkup

Albusi
8€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 56 minuta
Çmimi total: 8
1

11:20MalishevëStacioni Malishevë

12:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Didi
3€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Amalfi ToursPritja: 23 minuta
3

12:30PrishtinëStacioni Prishtinë

14:25ShkupStacioni Shkup

Amalfi Tours
8.5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 5 minuta
Çmimi total: 8.5
1

11:55MalishevëStacioni Malishevë

12:42PrishtinëStacioni Prishtinë

Topalli
3€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: MotojaPritja: 18 minuta
3

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

14:55ShkupStacioni Shkup

Motoja
8.5€
Kohëzgjatja totale:~3 orë
Çmimi total: 8.5
1

13:00MalishevëStacioni Malishevë

13:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Korabi
3€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Amalfi ToursPritja: 13 minuta
3

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:55ShkupStacioni Shkup

Amalfi Tours
8.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 55 minuta
Çmimi total: 8.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.