GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shakovicë, Kosovë Prizren, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

20:17ShakovicëStacioni Shakovicë

20:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Profiti
?€
2
Ndërrim në: Qaza ReisenPritja: 13 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

22:20PrizrenStacioni Prizren

Qaza Reisen
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 3 minuta
Çmimi total: 5
1

20:17ShakovicëStacioni Shakovicë

20:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Dita
?€
2
Ndërrim në: Qaza ReisenPritja: 13 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

22:20PrizrenStacioni Prizren

Qaza Reisen
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 3 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.