GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Savra, Shqipëri Elbasan, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

09:30Vlorë

10:40SavraStacioni Savra

11:56ElbasanStacioni Elbasan

Interbus Vlora
?Lekë

10:15Fier

10:46SavraStacioni Savra

12:02ElbasanStacioni Elbasan

Çuko
?Lekë

12:00Fier

12:31SavraStacioni Savra

13:47ElbasanStacioni Elbasan

Arbesa El
?Lekë

12:00Vlorë

13:10SavraStacioni Savra

14:26ElbasanStacioni Elbasan

Trans El
?Lekë

11:30Gjirokastër

13:39SavraStacioni Savra

14:55ElbasanStacioni Elbasan

A&R Gucaj
?Lekë

13:20Vlorë

14:30SavraStacioni Savra

15:46ElbasanStacioni Elbasan

16:10Librazhd

Haka Travel
?Lekë

11:35Sarandë

14:42SavraStacioni Savra

15:58ElbasanStacioni Elbasan

A&R Gucaj
?Lekë

13:30Sarandë

16:37SavraStacioni Savra

17:53ElbasanStacioni Elbasan

A&R Gucaj
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:26SavraStacioni Savra

10:36LushnjeStacioni Lushnje

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Interbus VloraPritja: 14 minuta
3

10:50LushnjeStacioni Lushnje

11:56ElbasanStacioni Elbasan

Interbus Vlora
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 30 minuta
1

11:10SavraStacioni Savra

11:20LushnjeStacioni Lushnje

Interbus Vlora
?€
2
Ndërrim në: Llixha 2001Pritja: 10 minuta
3

11:30LushnjeStacioni Lushnje

12:36ElbasanStacioni Elbasan

Llixha 2001
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 26 minuta
1

11:38SavraStacioni Savra

11:48LushnjeStacioni Lushnje

Fjoart Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Llixha 2001Pritja: 12 minuta
3

12:00LushnjeStacioni Lushnje

13:06ElbasanStacioni Elbasan

Llixha 2001
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 28 minuta
1

11:40SavraStacioni Savra

11:50LushnjeStacioni Lushnje

Interbus Vlora
?€
2
Ndërrim në: Llixha 2001Pritja: 10 minuta
3

12:00LushnjeStacioni Lushnje

13:06ElbasanStacioni Elbasan

Llixha 2001
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 26 minuta
1

11:41SavraStacioni Savra

11:51LushnjeStacioni Lushnje

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Llixha 2001Pritja: 9 minuta
3

12:00LushnjeStacioni Lushnje

13:06ElbasanStacioni Elbasan

Llixha 2001
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 25 minuta
1

12:06SavraStacioni Savra

12:16LushnjeStacioni Lushnje

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Dumreja 2Pritja: 14 minuta
3

12:30LushnjeStacioni Lushnje

13:36ElbasanStacioni Elbasan

Dumreja 2
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 30 minuta
1

12:10SavraStacioni Savra

12:20LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Dumreja 2Pritja: 10 minuta
3

12:30LushnjeStacioni Lushnje

13:36ElbasanStacioni Elbasan

Dumreja 2
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 26 minuta
1

13:01SavraStacioni Savra

13:11LushnjeStacioni Lushnje

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Trans ElPritja: 9 minuta
3

13:20LushnjeStacioni Lushnje

14:26ElbasanStacioni Elbasan

Trans El
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 25 minuta
1

13:54SavraStacioni Savra

14:04LushnjeStacioni Lushnje

Trans Dea
?Lekë
2
Ndërrim në: Llixha 2001Pritja: 11 minuta
3

14:15LushnjeStacioni Lushnje

15:21ElbasanStacioni Elbasan

Llixha 2001
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 27 minuta
1

13:54SavraStacioni Savra

14:04LushnjeStacioni Lushnje

Sharka Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Llixha 2001Pritja: 11 minuta
3

14:15LushnjeStacioni Lushnje

15:21ElbasanStacioni Elbasan

Llixha 2001
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 27 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.