GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Elbasan, Shqipëri Savra, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:00ElbasanStacioni Elbasan

15:16SavraStacioni Savra

16:26Vlorë

Interbus Vlora
?Lekë

12:00Korçë

14:14ElbasanStacioni Elbasan

15:30SavraStacioni Savra

16:01Fier

Çuko
?Lekë

14:45ElbasanStacioni Elbasan

16:01SavraStacioni Savra

16:32Fier

Çuko
?Lekë

15:45ElbasanStacioni Elbasan

17:01SavraStacioni Savra

17:32Fier

Çuko
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00ElbasanStacioni Elbasan

15:06LushnjeStacioni Lushnje

Interbus Vlora
?Lekë
2
Ndërrim në: ÇukoPritja: 14 minuta
3

15:20LushnjeStacioni Lushnje

15:30SavraStacioni Savra

Çuko
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 30 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.