GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Sankt Veit, Austri Prishtinë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:20Sankt VeitStacioni Sankt Veit

06:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Baci Tours
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:20Sankt VeitStacioni Sankt Veit

06:20PejëStacioni Pejë

Baci Tours
?€
2
Ndërrim në: MirociPritja: 20 minuta
3

06:40PejëStacioni Pejë

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Miroci
5€
Kohëzgjatja totale:~16 orë, 40 minuta
Çmimi total: 5
1

15:20Sankt VeitStacioni Sankt Veit

06:20GjakovëStacioni Gjakovë

Baci Tours
?€
2
Ndërrim në: ShpattursPritja: 40 minuta
3

07:00GjakovëStacioni Gjakovë

08:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Shpatturs
5€
Kohëzgjatja totale:~17 orë, 11 minuta
Çmimi total: 5
1

15:20Sankt VeitStacioni Sankt Veit

06:20PrizrenStacioni Prizren

Baci Tours
?€
2
Ndërrim në: Bashkimi ReisenPritja: 30 minuta
3

06:50PrizrenStacioni Prizren

08:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Bashkimi Reisen
5€
Kohëzgjatja totale:~17 orë, 27 minuta
Çmimi total: 5
1

15:20Sankt VeitStacioni Sankt Veit

06:20FerizajStacioni Ferizaj

Baci Tours
?€
2
Ndërrim në: N.T.Sh BekaPritja: 25 minuta
3

06:45FerizajStacioni Ferizaj

07:35PrishtinëStacioni Prishtinë

N.T.Sh Beka
1.5€
Kohëzgjatja totale:~16 orë, 15 minuta
Çmimi total: 1.5
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.